חדשות

תחרות שנתית לסטודנטים

גיבורי תרבות

אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת אוריה
אולפנת כפר פינס
אולפנת כפר פינס
אולפנת כפר פינס
אולפנת כפר פינס
אולפנת עפרה
אולפנת עפרה
אולפנת עפרה
אולפנת עפרה
אולפנת עפרה
אורט אורמת
אורט אורמת
אורט אורמת
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט אלון יוקנעם
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
אורט קרית מוצקין
העמק המערבי
אלדד נתניה
אלדד נתניה
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
יוהנה ז'בוטינסקי
כפר סילבר
כפר סילבר
כפר סילבר
נעמת הוד השרון
נעמת הוד השרון
נעמת הוד השרון
נעמת הוד השרון
נתניה - טשרנחובסקי
נתניה - טשרנחובסקי
נתניה - טשרנחובסקי
נתניה - טשרנחובסקי
נתניה - טשרנחובסקי
נתניה - טשרנחובסקי
נתניה - טשרנחובסקי
עירוני ט
עירוני ט
עירוני ט
עירוני ט
עירוני ט
עירוני ט
עירוני ט
עירוני ט
עירוני ט
עמל אשדוד
עמל אשדוד
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
עמל לאומנויות נהריה
צביה חיפה
צביה חיפה
צביה חיפה
צביה חיפה
צביה חיפה
עמל פתח תקוה
עמל פתח תקוה
רבין - קרית ים
רבין - קרית ים
תיכון אורט אבין
תיכון אורט אבין
תיכון אורט אבין
תיכון אורט אבין
תיכון אורט אבין
תיכון אורט אבין
שי אסרף, אולפנת "עפרה". הנושא: ותלבש אסתר מלכות
שחר לאסלו, אולפנת "עפרה". הנושא: חוה אלברשטיין
עדי גיליס, אולפנת "עפרה". הנושא: מלאך בלבן - טוראית אסתר ארדיטי בורנשטיין
תמר קלין, אולפנת "עפרה". הנושא: עופרה חזה
שקד הלוי, אולפנת "עפרה". הנושא: צביה לובטקין
אוריה יהב, אולפנת "עפרה". הנושא: אסתר שטרייט וורצל
שי אסרף, אולפנת "עפרה". הנושא: מרים פרץ
טל גפן, האולפנת "עפרה". הנושא: נעמי שמר
עמית רוזן, העמק המערבי - יפעת. הנושא: הרצל
רז עתיר, העמק המערבי - יפעת. הנושא: זוהר
יגאל ויינר, העמק המערבי - יפעת. הנושא: יוני נתניהו
שקד הלר, העמק המערבי - יפעת. הנושא: דוד בן גוריון
נחמה שניידר, ‫אולפנת צביה חיפה. הנושא: הולילנד
?לי ברנשטיין, אולפנת צביה חיפה. הנושא: גיבור תרבות
זמרתיה חזני, אולפנת צביה חיפה. הנושא: קנדי קראש
דניאל גולדברג, ‫אורט קרית מוצקין. הנושא: קוקו שאנל
עדן הרוש, ‫אורט קרית מוצקין. הנושא: חיפושיות
יעל גורביץ , עמל פתח תקוה. הנושא: ליידי גאגא
שחף גורן , אורט אלון יוקנעם. הנושא: הגן על המולדת
אלינה באינוב + אניטה שימונוב, יוענה ז'בוטינסקי. הנושא: סטיב גובס
עדן פהלבני, צביה אמנויות. הנושא: עובדים
טליה עמר, צביה אמנויות. הנושא: דואר ישראל
הדס זיו, צביה אמנויות. הנושא: דרכם דרכנו
הדס כהן, צביה אמנויות. הנושא: טנא
שיראל בובלי, צביה אמנויות. הנושא: ליבשי בגדי תפארתך
זוהר קריינר, צביה אמנויות. הנושא: מן העיר אל הכפר
עפרי מרקוביץ, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: מבצע חם
דקל ביטון, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: שלמה ארצי
יוחנן טרנטיאק, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: אלברט איינשטיין
ענבל מלר, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: הרצל
תמרה ז'זמר, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: נלסון מנדלה
ברלין אלינה, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: ליידי גאגא
ג'אן לי, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: אביב גפן
מקום ראשון – תמרה ז'זמר, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: נלסון מנדלה
מקום ראשון – תמרה ז'זמר, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: נלסון מנדלה
מכתבו של שגריר דרום אפריקה
מקום שני – עדי גיליס, אולפנת "עפרה". הנושא: מלאך בלבן - טוראית אסתר ארדיטי בורנשטיין
מקום שני – עדי גיליס, אולפנת "עפרה". הנושא: מלאך בלבן - טוראית אסתר ארדיטי בורנשטיין
מקום שלישי משותף – יוחנן טרנטיאק, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: אלברט איינשטיין
מקום שלישי משותף – יוחנן טרנטיאק, תיכון מדעים ואמנויות – נהריה עמל 1. הנושא: אלברט איינשטיין
מקום שלישי משותף – יעל גורביץ, עמל פתח תקוה. הנושא: ליידי גאגא
מקום שלישי משותף – יעל גורביץ, עמל פתח תקוה. הנושא: ליידי גאגא